Atrakcje

BASEN Z PODGRZEWANĄ WODĄ

PODGRZEWANY* BASEN

Dla tych, którzy nie przepadają za chłodniejszą wodą w Bałtyku przygotowaliśmy basen z podgrzewaną* wodą. Przy basenie dla najmłodszych wydzielony jest bezpieczny brodzik Wokół basenu leżaki. * basen z podgrzewaną wodą - od połowy maja do pierwszej połowy września - przy temperaturze na zewnątrz utrzymującej się przez 3 kolejne dni powyżej 15stC

BASENOWA STREFA RELAKSU

Zapraszamy do strefy relaksu przy basenie. Zadaszona wiata z miejscem do odpoczynku po kapieli w basenie, a wieczorem miejsce na spotkanie ze znajomymi.

SAUNA

Dla miłośników saunowania przygotowaliśmy zaciszne miejsce z sauną i strefą relaksu. Po seansie w saunie na schłodzenie zimny prysznic.

ŚWIETLICA

Na terenie ośrodka znajduje się bogato wyposażona świetlica. Stół do gry w piłkarzyki, konsol Play Station, gry planszowe i zabawki oraz kącik TV pozwolą spędzić miło czas nie tylko naszym najmłodszym Gościom. Przed świetlicą zadaszony taras z miejscami do o odpoczynku.

PLAC ZABAW

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy dwa place zabaw. Drewniany poligon dla urwisów lubiących wyzwania i basztę ze zjeżdżalniami dla miłośników chowania się w różnych zakamarkach. Dodatkowo na terenie znajduje się kilka kolorowych placów Little Tikes oraz samochodziki dla fanów ścigania się po naszych alejkach.

Masz pytania? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

MIEJSCE NA OGNISKO

Wieczorem polecamy klimatyczne miejsce na ognisko i spotkania ze znajomymi.