Atrakcje

BASEN Z PODGRZEWANĄ WODĄ

PODGRZEWANY* BASEN

Dla tych, którzy nie przepadają za chłodniejszą wodą w Bałtyku przygotowaliśmy basen z podgrzewaną* wodą. Przy basenie dla najmłodszych wydzielony jest bezpieczny brodzik Wokół basenu leżaki. * basen z podgrzewaną wodą - od maja do pierwszej połowy września - przy temperaturze na zewnątrz utrzymującej się przez 3 kolejne dni powyżej 15stC

BASENOWA STREFA RELAKSU

Zaprszamy do strefy relaksu przy basenie. Zadaszona wiata z miejscem do odpoczynku po kapieli w basenie, a wieczorem miejsce na spotkanie ze znajomymi.

ŚWIETLICA

Na terenie ośrodka znajduje się bogato wyposażona świetlica. Stół do gry w piłkarzyki, konsol Play Station, gry planszowe i zabawki oraz kącik TV pozwolą spędzić miło czas nie tylko naszym najmłodszym Gościom. Przed świetlicą zadaszony taras z miejscami do o odpoczynku.

PLAC ZABAW

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy dwa place zabaw. Drewniany poligon dla urwisów lubiących wyzwania i basztę ze zjeżdżalniami dla miłośników chowania się w różnych zakamarkach. Dodatkowo na terenie znajduje się kilka kolorowych placów Little Tikes oraz samochodziki dla fanów ścigania się po naszych alejkach.

Masz pytania? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.