Mrzeżyno

  • MORZE, PLAŻA

    szum fal, drobny piasek

  • NOWOCZESNY PORT MORSKI

  • PROMENADA WZDŁUŻ PORTU

    urocze miejsce na spacery

CO ROBIĆ

Plaża, rower, konie i wiele innych

CO ZOBACZYĆ

Nie tylko w Mrzeżynie

GDZIE ZJEŚĆ

Nad morzem nie tylko rybka

PO PIERWSZE - PLAŻA

Mrzeżyno to ponad 1,5 km szerokiej piaszczystej plaży. Czystość oraz bezpieczeństwo potwierdzane corocznie BŁĘKITNĄ FLAGĄ dla kąpieliska.

A MOŻE NA ROWER

Widokowa trasa rowerowa do Pogorzelicy z przystankiem w przepięknym punkcie widokowym, bezpieczna ścieżka do Kołobrzegu oraz do Trzebiatowa.

AKTYWNIE NAD MORZEM

Mrzeżyno to nie tylko plażowanie i słodkie lenistwo. Amatorom aktywnego wypoczynku okolica oferuje szereg możliwości. Nordic walking, jazda konna czy sporty wodne - to tylko kilka pomysłów na udany urlop. Sprawdź, jak możesz aktywnie spędzić czas w Mrzeżynie.

Zarezerwuj swój domek już dziś. Sprawdź ceny

PORT - UJŚCIE REGI

Nowoczesny port przy ujściu Regi. Nabrzeże portowe z kutrami rybackimi i stateczkiem wycieczkowym, nabrzeże spacerowe po zachodniej stronie Regi. Przy ujściu rzeki do morza smażalnie ryb, restauracje i lodziarnie.

PROMENADA NADMORSKA

Promenada w zaciszu sosnowego lasu po wschodniej stronie ujścia Regi – świetne miejsce na popołudniowy spacer. Zatrzymaj się na chwilę i odpocznij przy Pomniku Zaślubin z Morzem.

TRZEBIATÓW, KOŁOBRZEG

Trzebiatów - szlak słonia, Kołobrzeg - najbardziej znane polskie uzdrowisko. Polecamy rowerem lub autem.

RYBKA W PORCIE

Jeśli nad morze to oczywiście rybka. W porcie znajduje się kilka smażalni. Szeroki wybór ryb bałtyckich oraz ryb z całego świata.

RESTAURACJA LETNISKOWA

Restauracja czynna cały rok. Polecana na śniadania, obiady i kolacje. Serwuje dania z ryb i owoców morza. W menu również pizza i dania z grilla.

PRZY OKAZJI

Sezonowa restauracja słynąca z pizzy z pieca opalanego drewnem. Dodatkowo polecamy dania kuchni włoskiej.