Dla aktywnych

  • ROWEROWE WYCIECZKI PO OKOLICY

  • W SIODLE WIERZCHEM PO PLAŻY

    Niezapomniana przygoda dla miłośników jazdy konnej

  • PORANNY JOGGING PO PLAŻY

Aktywnie w Mrzeżynie

Mrzeżyno to nie tylko plażowanie. Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas okolica oferuje szereg możliwości aktywnego spędzenia czasu.

ROWER

Dla miłośników rowerów okolica oferuje wiele ciekawych propozycji. Szczególnie polecamy piękną, leśną trasę do Pogorzelicy z przystankiem na klifie z punktem widokowym. Krótsza trasa po nasypie kolejki wąskotorowej prowadzi z kolei do Trzebiatowa. W kierunku Kołobrzegu prowadzi ścieżka rowerowa biegnąca przez kilka miejscowości nadmorskich.

NORDIC WALKING

Spacer z kijami po plaży przy zachodzie słońca albo przywitanie dnia o wschodzie. Dla bardziej zaprawionych proponujemy intensywny marsz po okolicznych szlakach. W Mrzeżynie krzyżuje się kilka szlaków turystycznych i specjalnie wytyczonych ścieżek dla miłośników NORDIC WALKING. Szczegółowe mapki tras dostępne są na miejscu w recepcji.

JAZDA KONNA

Stajnia Pestka to kameralna stajnia działająca od 2000 roku. Oferuje szeroki wybór zajęć z zakresu jazdy konnej. Nauczysz się tam wszystkiego począwszy od wejścia na konia do pierwszego wyjazdu w teren. Z końskiego grzbietu możesz podziwiać piękne malownicze plaże Mrzeżyna.

KAJAKIEM DO MORZA

WIKINGOWIE REGI zapraszają na spływy kajakowe rzeką Regą, którą szczególnie polecają dla osób początkujących i rodzin z dziećmi. Dla bardziej zaawansowanych kajakarzy znajdą się specjalne trudniejsze odcinki. Piękne widoki, przyroda i wspaniała przygoda.

NA DWÓCH NOGACH

Biegowy poranek brzegiem morza lub intensywny trening biegowy po lesie lub okolicznych ścieżkach. Spacer po Mrzeżynie promenadą nadmorską do pomnika zaślubin z morzem lub nabrzeżem portu. A dla wytrwałych wyprawa plażą do Pogorzelicy lub Dźwirzyna.

HALA SPORTOWA W MRZEŻYNIE

Nowoczesna hala sportowa w Mrzeżynie przy Mrzeżyńskim Centrum Sportu to boisko do siatkówki, koszykówki, kort do squasha oraz siłownia.

SPORTY WODNE

Windsurfing, kitesurfing czy żeglarstwo? Sporty wodne nie tylko na Bałtyku. Pobliskie Jezioro Resko to doskonały akwen do uprawiania sportów wodnych. Mieści się tam profesjonalna szkółka oraz wypożyczalnia sprzętu.

WĘDKOWANIE

Ujście Regi to prawdziwy raj dla wędkarzy. W porcie okonie i płocie, w Redze troć i jeszcze rejs o świcie na dorsza.

REJSY MORSKIE

Wyprawa statkiem pirackim po Bałtyku przy zachodzącym słońcu. Adrenalina podczas rejsu szybką łodzią motorową.